společenky

PRINCEZNA NEBO DRAČICE?


Pokud zvolíš variantu zakoupení společenek, objednávat se předem nemusíš. Jen musíš dodržovat stejná pravidla zkoušení, která jsou pro všechny stejná. Chceš-li si ale šaty zapůjčit, je nutné se objednat! Budeš mít přednost. První zkouška je zdarma v časovém úseku 1,5 hod. Každou další hodinu i započítanou účtujeme symbolicky 200,- Kč. Ono holky! Dlouhé focení v kabinkách nás opravdu dost nemile brzdí. Bohužel i Vám, co po druhé přijdete s kamarádkami, ukázat ty Vaše vysněné, jsme nuceni účtovat poplatek za další zkoušku 200,- Kč/hod. i započatou.

Společenky krátké pouze prodáváme. Od honosných až po ty na každodenní použití do velikosti 60. Střihy všech šatů i casual módy vybíráme s ohledem na danou velikost, poprsí, popř. i na tak nemilované faldíčky. I barvy přizpůsobujeme velikostem. Nechceme přeci ve sdladce růžové velikosti 50, vypadat jako bonbón.

Společenky dlouhé prodáváme, a i půjčujeme. Záleží na tobě, jakou variantu zvolíš, a která je pro tebe více zajímavá.Pravidla zkoušení

Nezapomeň si vzít s sebou boty, abychom předešly další zkoušce, pokud bude nutná úprava šatů. Sportovní podprdu nechej také doma, své ratolesti raději u babičky na hlídání. Ať máš na sebe čas a klid. Ideáně přijď bez make-up, nebudeš se tak vystavovat riziku úhrady za případné znečištění. Zrovna tak i šperkem  nebo hodinkami můžeš šaty zatrhnut. A to by moc bolelo. V kabince může být jen jedna osoba a pokud něco nezapněš nebo ti něco nepůjde hned obléknout, pouze náš personál ti pomůže.


SPOLEČENKY