styling & vizážistika

NÁŠ SALÓN JE TVŮJ POKOJ, O KTERÉM JSI VŽDY SNILA


Najdeš u nás od každého kousek. Sportovní, elegantní, společenskou a léžérní módu. Oblékneme maminky na svatbu i do tanečních, družičky a nevěsty. Vybereš si u nás psaníčka, kabelky, doplňky, dekorativní kosmetiku a boty. Tvůj vysněný pokoj ve světě dámské módy, stylu a přání.


Službu styling ocení každá žena, která potřebuje poradit s módou. Sladit barvy, vybrat vhodný styl, barvu a střih vlasů,  schovat neduhy nebo naopak nechat vyniknout přednosti. 
Službu vizážistka využijí dámy, které každé ráno zápasí s make-up. Obočí je pro ně horor, vybrat správný odstín líčidel je témeř nemožný úkol. No a i ty dámy, které se nikdy nelíčily. Třeba proto, že i z pokusu namalovat psíka na papír, jim vyjde kočka nebo myš.

SEMINÁŘ LÍČENÍ
 

Cena: 700,- Kč/hod./os 

           500,- Kč/hod./os při obsazenosti více osob najednou

  • Časová náročnost 1-2 hodiny.

  • Nalíčení s detailním vysvětlením technik líčení dle požadavku a doporučení vhodných pomůcek a kosmetiky.

  • Max. 2 osoby najednou.

Jak to chodí? Salon v objednaném čase uzavřeme pouze pro tebe. Vyzkoušíš si různé styly líčení dle výběru. Naučíme tě vnímat se druhým pohledem, jak na správné obočí, kde a co schovat a naopak, přednosti zvýraznit. Naučíme tě používat tvá líčidla a budeš mít možnost vyzkoušet i zakoupit naši dekorativní kosmetiku REVERS. Kosmetiku REVERS jsme vybíraly cíleně s ohledem na velmi dobrou finanční dostupnost pro každou ženu, ale i pro její skvělou funkčnost. Máš u nás možnost vybírat z celého stojanu.

(na tuto službu lze zakoupit voucher)


SEMINÁŘ KOREKCE POSTAVY ODĚVEM


Cena: 500,- Kč/hod./os

Časová náročnost 2-3 hodiny.

Cena zahrnuje doporučení vhodných barev, barevných kombinací oblečení a doplňků u tebe doma nebo v našem obchodě, analýzu tvaru postavy a vytipování problémových míst.

Pouze 1 osoba.

Jak to chodí? Salon v objednaném čase uzavřeme pouze pro tebe. Vyzkoušíš si různé kombinace a styly, naučíme tě vnímat se druhým pohledem. Můžeš si s sebou přinést i oděvy, které se ti líbí, zakoupila sis je, ale neumíš je v praxi kombinovat. V případě, že korekce probíhá u tebe doma, společně probereme šatník. Navrhneme úpravy stávajícího, např. přešitím knoflíků, zvýrazněním lemování, úpravou délky apod. Navrhneme kombinace, které ti do začátku pomohou zvládnout vlastní styling a rozumět svému tělu. S pár kousky se budeš muset třeba i rozloučit. Ale změna je život!

(na tuto službu lze zakoupit voucher)


STYLING


DÁME KÁVU, PROBEREME CHLAPY, KÁMOŠKY A TCHÝNĚ


Pro styling je důližetá důvěra a otevřenost. Jen tak docílíme toho nejlepšího výsledku. Každá z nás má doma oblíbené bombarďáky a tlusté anti sexy ponožky. Každá schováváme věci, které jsou nám malé, a do kterých si myslíme, že zhubneme.

I odlíčená modelka vypadá po ránu jako zombie. A štíhlá herečka má také  celulitidu.


Spojuje nás víc, než si myslíte!